Чого боїться клан Тимошенко?

 ...
Чого боїться клан Тимошенко?

Сьогодні вночі Юлія Тимошенко вибухнула погрозами на адресу Служби Безпеки України і української влади в цілому, коментуючи нічний інцидент в аеропорту "Бориспіль", в якому був тимчасово затриманий до огляду глава київської регіональної парторганізації "Батьківщина" Костянтин Бондарєв "невідомими особами".

Тимошенко заговорила про політичні репресії, напевно, маючи на увазі "репресії" проти бізнес-партнера своєї сім'ї Бондарєва, в офісі у якого налічує 20 відділень ломбардів, що належать Тимошенко.

Так. Прописані ломбарди за адресою вул. Героїв Севастополя 48, оф. 207.

У цій будівлі знаходиться і офіс Київського обласного відділення "Батьківщини", головою якої й є той самий екс-нардеп, керівник "Батьківщини" Костянтин Бондарєв.

Сама будівля належить компанії, яка пов’язана з іменем Бондарєва.

Це той самий Бондарєв, який проходить у кримінальній справі про несанкціоноване фінансування партії Тимошенко, історію якого розслідували "ЧЕСНО" та активісти партії Бориспільського району.

Як повідомлялося раніше, в березні минулого року рух "ЧЕСНО" оприлюднив розслідування щодо партії "Батьківщина", в якому йшлося про те, що партія задекларувала 7500 000 грн. пожертв від громадян, але часто фальсифікує походження цих коштів.

За всіма цими махінаціями стоїть той самий "репресований" Бондарєв і його банк "Велес".

Іншими словами, "репресований невідомими" Бондарєв є фінансовим кардиналом партії і сім'ї Тимошенко, і, судячи з усього, поліції, при всьому бажанні керівництва МВС, не вдасться допомогти Тимошенко і загальмувати дане розслідування, яке може стосуватися й дуже темних фінансових махінацій Бондарєва й Тимошенко, яка і приїхала вночі в "Бориспіль" рятувати свій "гаманець".

Коротше кажучи, друзі мої хороші, в цій партії, як і в самому клані Тимошенко, аферист на аферисті сидить і аферистом поганяє.

У Президенти, говорите? Угу. Зараз! Максимум – наглядачами в Качанівку.

 

  • Facebook