Впевнений, що люди відрізнять справжніх патріотів від найманців

 ...
Впевнений, що люди відрізнять справжніх патріотів від найманців

Коли коту нема чого робить він лиже "testiculis". Саме така примовка згадується після дій так званого "Автомайдану", які мабуть не від великого розуму влаштували пустопорожню акцію проти портретів колишніх керівників області.

Я, як один із засновників "Автомайдану" можу сказати лише одне – є єдина ГО "Автомайдан-Черкаси", яка дійсно стоїть на засадах розбудови громадянського суспільства, вкладаючи всі зусилля на боротьбу із реваншизмом та реакцією колишньої влади в Черкаській області. Його керівник Сергій Яковенко є поміркованою і абсолютно адекватною людиною, яка якщо і робить, то тільки по суті. Він та його хлопці не переймаються необхідністю чорнушного піару, а роблять свою справу, приносячи користь місту. Саме вони доклали немало зусиль для боротьби з фальсифікаціями під час останніх виборів.

Натомість, окремі особистості, намагаючись реалізувати власні амбіції, не маючи що реально показати, вишукують будь-які причини, в тому числі і абсолютно безглузді, для того щоб створити інформаційний привід. Але, як то кажуть, "а король то голый"…

І взагалі складається враження, що ця акція, насамперед, направлена на дискредитацію імені справжнього "Автомайдану", виконана на замовлення тих, кому він стоїть своєю позицією та діяльністю поперек їх жадібних горлянок. Проте, я впевнений, що люди відрізнять справжніх патріотів від звичайнісіньких найманців, які за копійку готові зрадити та знищити те, що створювалось роками.

  • Facebook