Добре відзначили Черкаси День архітектури України

 ...
Добре відзначили Черкаси День архітектури України

Добре відзначили Черкаси День архітектури України – спаленням драматичного театру. Мало того, що театр згорів, то тепер пожежу пов'язують з:

1. Статуями Фаготу та Бегемоту, які встановили сьогодні
2. Невідомо з чим, якщо прив'язують до сьогоднішнього дня
3. Банальне КЗ старої проводки
4. Чиїсь зумисні дії.

Не хочу говорити про два перші пункти, а от два останні цілком мають право на життя. Адже справедливо те, що театр вже доволі старий і давно потребував капітального ремонту, так справедливо і те, що будівля театру дуже вже муляла забудовникам, які будують багатоповерхівку за ним. І говорили прямо, що театр не несе ніякої цінності і нікому він не потрібен. Але тут я таки сподіваюся на те, що компетентні органи будуть проводити розслідування неупереджено, чесно та прискіпливо...

Дуже засмутили містяни. Правильно сказали на Фейсбуці, що для того, щоб зібрати черкащан до театру на аншлаг, він повинен був згоріти. Мабуть, ще жодна вистава не збирала стільки глядачів, як вигляд палаючого театру. І це засмучує. Засмучує, що до театру йдуть для того, щоб подивитися на його руйнування... засмучує те, що ніхто не думає про безпеку свою та/чи своїх дітей, яких взяли з собою подивитися на цю подію. І ніхто не подумав про небезпеку, яка пов'язана з пожежею. А сморід від згоряння штучних матеріалів стояв, мабуть, на два квартали від театру. Але нічого. Дехто і по кілька годин там гуляв... А про автівки біля театру, які ніхто і не думав прибирати, чи автівки по бульвару, які не дуже поспішали пропускати пожежні автомобілі, взагалі промовчу.

З приводу рятувальників, які встигли покритикувати і біля театру і в соціальних мережах, сказати нічого не можу. Так, вони виносили з квіткового павільйону квіти, але, як виявилося, то все робилося для того, щоб отримати доступ до пожежного гідранта, який, якогось буя, опинився в квітковому павільйоні (а може то павільйон опинився не там, де повинен бути????). В будь-якому випадку сподіваюся, що ДСНС якось зможе приділити увагу можливості доступу до пожежних гідрантів біля всіх важливих об'єктів міста. Та й не біля важливих також.

Наступне не знаю навіть до чого зарахувати, але вже міський голова, секретар міської ради, представники ОДА, народний депутат Голуб заявили про те, що театр буде відбудовано. Хотілося б вірити в це. Але також хотілося б, щоб по можливості до реставрації театру долучали архітекторів та дизайнерів. З можливістю публічного обговорення. Щоб знати куди і на що будуть йти наші гроші...

Ось так от Черкаси зустрічали День архітектури України

 
  • Facebook