Шикуйся на перший і другий

 ...
Шикуйся на перший і другий

На сесії міської ради міський голова і частина депутатів ("Батьківщина", "Свобода", "Черкащани", "Самопоміч", позафракційні) практично розділили черкащан на два сорти. На їхню думку, жителі деяких округів достойні покращення благоустрою, а деякі – обійдуться. Бо погляди на розвиток міста в Анатолія Бондаренка і команди виключно політичні. Тобі не пощастило жити на окрузі "провладного" депутата? Значить, терпи приниження і їзди по розбитих дорогах свого мікрорайону, а твоя дитина нехай ходить до обшарпаної школи…

Ось вам наочний приклад. Наша депутатська група із чотирьох депутатів сьогодні подала пропозиції до формування Програми соціально-економічного розвитку. Це завершення ремонтних робіт у дитячих садочках, школах, ремонту доріг тощо. Із 34-ох пропозицій жодної (!) не внесли в Програму. А міський голова каже, мовляв, це лише якісь "хотєлки" деяких окремих депутатів (це він про нас).

Одна з таких "хотєлок" – вулиця Смаглія, проект по якій було зроблено ще у 2017 році. Тоді були витрачені кошти на обрахунки, а тепер минуло два роки, і з урахуванням інфляції тих коштів вже не вистачить. Значить, потрібно замовляти додаткову експертизу, проводити перерахунок і знову платити за це кошти. І так з року в рік "працює" наша виконавча влада, департаменти міськради.

Зате на округах депутатів, які лояльні до міського голови, будуть проводити роботи, ремонтувати дороги і дитячі садочки. Щиро радий за тих людей, їм пощастило. Але не має бути вибірковості, бо міська влада має працювати на все місто. Хіба є різниця, на окрузі якого депутата живуть люди? Вони ж голосували за всі партії, і за міського голову зокрема. То де тут справедливість і здоровий глузд? Я думаю, це не додасть рейтингу міському голові і партії "Батьківщина" на майбутніх виборах. І дай Бог, щоб виборці зробили висновки.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

  • Facebook