Розвалили одну "двіжуху" і намагаються влитись в іншу

 ...
Розвалили одну "двіжуху" і намагаються влитись в іншуlb.ua

УКРОП – найменше зло.

Довелось мені побувати за закритому з'їзді нової політичної сили під назвою "УКРОП".

Враження:

Для напівадеквата.

– купка "самоторчащіх" самохвалів у дорогих костюмах (мало кому личив той костюм) зібралась для обговорення не зрозуміло чого;

Троха-адекват.

– обрали головуючого, політраду і т. д. Ну такоє, робочі моменти... Коло людей, які зібрались, вселяло довіру. Так, там багато бізнесу, там багато чопорності і незрозумілого мені чванства, але це лиш облуда. Я чомусь їм повірив, є щось в них... (можливо, це неповторний жидомасонський шарм)...

Моя власна думка.

Не позиціоную себе як достовірне джерело, але я вважаю, на сьогоднішній день цей політичний ПРОЕКТ (саме ПРОЕКТ наголошую на цьому) є найменшим злом. Тобто це не застарілі ПРОЕКТИ типу "Батьківщина", "УДАР", "Свобода" і навіть "БПП" (який відносно новий, але вже впав до рівня пАпІрєдніків). Це щось більш-менш нове!

Але, є одне "АЛЕ"!!! Черкаси знову виділились!

Я не прихильник змін партквитків, я не прихильник змін ідеології, але коли я побачив сьогодні в Києві "рЄбЯт" з УДАРу, то троха був шокований. Розвалили одну "двіжуху" (партією назвати це складно) і через зв'язки намагаються влитись в іншу.

Як на мене ці "рЄбЯта" показали, чого вони варті, і не варто пхати носа і тим самим дискридитувати нове об'єднання, яке дає надію людям.

Дякую, спочатку УДАР, потім БПП, а тепер взялись і за УКРОП...

 
  • Facebook